Av Säker Vatten utbildad besiktningsperson

Av Säker Vatten utbildad besiktningsperson

Besiktningspersoner nedan kan kontaktas för besiktningsuppdrag inom Branschregler Säker Vatteninstallation. För allmänna frågor om branschreglerna kontakta Säker Vatten AB för support.

Besiktningspersoner nedan har genomgått fördjupning i Branschregler Säker Vatteninstallation och agerar under eget ansvar i verksamhet fristående från branschreglerna och Säker Vatten AB.

Namn Företag Ort E-post
Magnus Forslund Ramboll Sverige Uppsala magnus.forslund@ramboll.se
Stig Hedlund Ocab AB Stockholm stig.hedlund@ocab.se
Willy Svensson Projektteknik AB Lomma / Malmö willy@projektteknikwis.se
Ivan Antman Norconsult AB Piteå ivan.antman@norconsult.com
Östen Edén Edna i Tierp AB Tierp osteneden@gmail.com 
Henrik Albrecht ABC Fastighet och Besiktning HB Stockholm info@abcfastighet.se
Patrik Wennersten Probatio Besiktningar AB Göteborg patrik@probatiobesiktning.se
Christer Nordemo Lundkulla Produktion AB Ekerö info@lundkulla.se
Sajad Mirkhalafi Badrumsbesiktningar Stockholm AB Stockholm sajad@badrumsbesiktningar.se
Patrik Mårtensson Projektbyggaren Karlskrona patrik.martensson@projektbyggaren.se
Magnus Linder Linder VVS Besiktning AB Västerås magnus@vvs-besiktning.se
Lennart Svanberg Husesyning Sverige AB Göteborg lennart@husesyning.se
Mathias Eriksson BKS Konsulter AB Stockholm mathias@bkskonsulter.se 

 

 

Säker Vatten
Box 17154
104 62 Stockholm
Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse på sajten. Genom att fortsätta godkänner du att vi använder cookies. Jag förstår